Why us

Kodėl ImpressBox?

Mes nesiūlome tik grotuvų, programinės įrangos ar priežiūros paslaugų. Mes siūlome suderintą sprendimo visumą, kuri garantuos sklandžią ir paprastai prižiūrimą ekranų sistemos veiklą.

Reklama skaitmeniniuose ekranuose užima vis svarbesnę vietą šiuolaikiniame versle. Galimybė kelių pelės paspaudimų pagalba publikuoti svarbią informaciją šimtuose ar tūkstančiuose ekranuose skirtingose parduotuvėse iš esmės keičia žaidimo taisykles. Tačiau kaip išsirinkti sprendimą, kad nauja įranga netaptų galvos skausmu, o turinio kūrimas – varginančiu darbu?
 

Kaip tai veikia?

Prijungiate grotuvą prie ekrano, su duotu vartotojo vardu ir slaptažodžiu prisijungiate prie valdymo sistemos, įkeliate norimus failus - publikuojate tiesiai į ekraną. Prie savo paskyros galie prisijugti iš bet kurios pasaulio vietos.

Paprastumas, patikimumas ir kokybė – tai esminės mūsų sistemos vystymo gairės.

Kuo mūsų sprendimas išsiskiria iš kitų?

Žemos kainos ir mažai resursų naudojantis grotuvas garantuoja nepriklausomumą. Tai mums leidžia rinktis geriausius ekranus esančius pardavime. Nėra jokio pardavėjo užrakto, todėl galime naudoti pačius efektyviausius skaitmeninės reklamos ekranus, siūlomus rinkoje, nesusietus su specifine architektūra ar platforma, kas leidžia suteikti didžiausia pridėtinę vertę vartotojui.

Patikima įranga sumažina palaikymo išlaidas. Kaip grotuvą naudojame laiko patikrintą, Jungtinėje Karalystėje gaminamą įrangą, kuri veikia patikimai, ir sumažina palaikymo/priežiūros išlaidas.

Paremta atviro kodo programine įranga. Priešingai nei daugelis uždaros programinės įrangos skaitmeninės reklamos grotuvų, mūsų įrenginiai paremti geriausiais atviro kodo bendruomenės programinės įrangos produktais. Tai reiškia kad mes neišleidžiame savo klientų pinigų iš naujo išradinėdami ratą, mes naudojame geriausias praktikas ir taip pat prisidedame prie tokių technologijų kūrimo kaip Django ir Wayland.

Debesų kompiuterija paremtas (Cloud-based) sprendimas garantuoja maksimalų veikimo laiką ir minimalias administravimo išlaidas. Dėl to, kad mūsų sprendimas nereikalauja jokio serverio ar kliento diegimo (Jūs tik įvedate įrenginio PIN atvaizduojamą ekrane į debesų sistemą, ir įrenginys iš karto suporuojamas su Jūsų vartotoju), mes galime susikoncentruoti į pridėtinės vertės kūrimą Jūsų verslui, vietoje nuobodaus rankinio darbo.

Šiuolaikinės modernios technologijos leidžia mums dalykus, kurie atrodė neįmanomi anksčiau. „Advanced Message Queuing“ protokolas suteikia nenutrūkstančią, įvykiais paremtą abiejų pusių sąveiką tarp mūsų debesų infrastruktūros  ir įrenginių visame pasaulyje, lyg jie būtų vietiniame tinkle, be jokių įkyrių tinklo konfigūravimų. 3G galimybė pašalina tinklo problemas iš esmės.

Atstovų tinklas visame Pabaltijo regione 

Dirbame ne tik Lietuvoje.

Ar pasiruošę savo verslą pakelti į kitą lygį?

Mes padėsime išsiaiškinti jūsų poreikius ir parinksime optimaliausią sprendimą. Užpildykite užklausos formą jau dabar!