Quick contact

Skambinkite: +370 601 36912
Kreipkitės el. paštu: uzklausos@impressbox.lt

impressBox

Programinė įranga

Atviro kodo technologijos ir programinė įranga daro mūsų pasaulį geresniu kiekvieną dieną ir būtų sunku paneigti, kad tai yra lyderis IT srityje. Mes sunkiai dirbame, kad pritaikytumėme tai, kas šiandien yra geriausia ir sujungtume programinės įrangos dalis į pažangiausią produktą rinkoje.

 

python-logo-master-v3-TM.png

 

„Python“ yra moderni, lanksti ir efektyvi programavimo kalba, kuri mums leidžia padaryti daugiau su mažiau kodo. Serveris ir kliento sąsaja naudoja „Python“. Mūsų komanda turi didelę patirtį (10 metų) su šia programavimo kalba.

 

amqp-logo_1.jpg

„Advanced Message Queing“ protokolas buvo sukurtas „JPMorgan“ kad išvengti prarastų finansinių sandorių. Tai yra lankstus ir efektyvus būdas valdyti įrenginius iš serverio.

Daugelis skaitmeninės reklamos programinės įrangos implementacijų reikalauja, kad serveris ir klientas būtų tame pačiame tinkle, kad klientas ir serveris galėtų vienas su kitu susisiekti. Tačiau mūsų tikslas buvo būti nepriklausomiems nuo tinklo reikalavimų. Todėl ImpressBox implementacijoje klientas palaiko aktyvų žinučių siuntimo ryšį tarp serverio. Jei būtų vykdoma komanda (pvz. atnaujinimo, grafiko keitimo ir t.t.) klientas beveik iškarto gautų žinutę ir pradėtų atlikti veiksmą.

Tai leidžia turėti beveik momentinę įrenginio kontrolę iš serverio, nesvarbu kokia būtų tinklo konfigūracija. Tai gerokai supaprastina bandomojo laikotarpio paleidimą bei diegimą, nes nebūtini virtualūs privatūs tinklai ir kita specifinė tinklo konfigūracija.

 

postgresql-logo.png

Tai viena iš galingiausių šiuo metu egzistuojančių reliacinių duomenų bazių. Tik keletas komercinių duomenų bazių (kaip „Oracle“) gali lygintis pagal galimybes, plečiamumą ir veikimo greitį. Mes naudojame „Postgres“ bendrų duomenų (turinys, grojaraščiai, vartotojai ir t.t.) saugojimui.

 

logo-elastic-kibana-lt.png logo-elastic-elasticsearch-lt.png

 

Viena pagrindinių užduočių - apdoroti didelius kiekius informacijos iš visų įrenginių vienoje vietoje.

Sistema turi turėti galimybę ne tik indeksuoti duomenis realiu laiku ir patogiai juos saugoti, bet ir greitai atlikti paieška, pavyzdžiui transliavimo ataskaitų raportams pateikti.

Visą tai valdo „Elastic Search“ su „Kibana“. Tai ne tik veikia žaibiškai greitai, bet ir yra lankstu.

Watcher įskiepis leidžia mums realiu laiku sekti grotuvų veikimą ir imtis veiksmų jei kažkas nutinka (pvz. parduotuvė atsidaro, o grotuvui kažkodėl nepavyko parsisiųsti naujausio tvarkaraščio).

 

django-logo-positive.png

 

Tai yra šiuolaikiškas programinės įrangos karkasas, naudojamas tūkstančiuose projektų visame pasaulyje, kuris mums suteikia galimybę programuoti tvariai, greitai ir efektyviai.

Šis karkasas pasirūpina daugeliu monotoniškų užduočių. Pavyzdžiui, gauname reikalavimą suprogramuoti naują modulį su specifiniais laukais. Mums nereikia programuoti nuo nulio modulio, sąsajų, kaip duomenys bus saugomi duomenų bazėje. Mes tik apibūdiname naujus laukus kurių mums reikia, o administravimo sąsaja tiesiog atsiranda be papildomų pastangų.

Dėl to kad „Django“ sutaupo mums tiek daug laiko, mes galime koncentruoti savo dėmesį į užduotis, kurios sukuria realią pridėtinę vertę Jūsų verslui.

 

Docker_(container_engine)_logo.png

Abiem – vietiniams ir debesija paremtiems sprendimams svarbu turėti saugų ir greitą paleidimo scenarijų.

„Docker“ mums leidžia izoliuoti skirtingas aplikacijas (kaip duomenų bazė, sistema, multimedijos konverteriai ir t.t.), lengvai jas paleisti, stebėti, sukurti atsargines kopijas ir palaikyti jas.

 

logo-linux.png

„Linux“ yra labiausiai naudojama operacinė sistema pasaulyje, jei skaičiuosime „Android“ (kuris taip pat naudoja „Linux kernel“).

Ji naudojama nuo išmaniųjų įrenginių iki super-kompiuterių – todėl jos galia ir lankstumas suteikia daug pranašumų prieš kitas operacines sistemas.

Tiek grotuvas, tiek serverinė dalis yra nesusietos su konkrečia platforma, todėl gali veikti bet kur, kur tik veikia „Python“. Tačiau visą kitą funkcionalumą (sistemos stebėsena, automatinis klaidų taisymas ir kitos galimybės) būtų sudėtinga įgyvendinti kitų operacinių sistemų aplinkoje. 

 

Teiraukitės

Kreipkitės dėl nemokamo ir neįpareigojančio bandomojo laikotarpio!

Siekdami, kad geriau pažintumėte mūsų produktus bei aptarnavimo kokybę, suteiksime Jums nemokamą mėnesio trukmės bandomąjį laikotarpį.

Kadangi kiekvienas projektas su ImpressBox yra unikalus, mes norėtumėme su Jumis susitikti kad:

  • Detaliai išanalizuotumėme Jūsų verslo poreikius;
  • Pristatytumėme šio produkto galimybes;
  • Suteiktume bandomąją įrangą bei prieigas;
  • Pasidalintumėme savo patirtimis ir pristatytumėme sėkmingai įgyvendintus projektus;
  • Pateiktume individualų pasiūlymą pilnam sprendimui.

Užpildykite reikiamus laukus, ir mūsų vadybininkas susisieks su Jumis artimiausiu metu:

Jūsų užklausa išsiųsta!

Mes su Jumis netrukus susisieksime.

ImpressBox 2020 © Visos teisės saugomos.