Quick contact

Skambinkite: +370 601 36912
Kreipkitės el. paštu: uzklausos@impressbox.lt

impressBox

Kaip sirinkti tinkamą informacinių ekranų ar parduotuvės radijų sprendimą

Išsirinkti patikimą ir naudingą techninės ir programinės įrangos sprendimą - tai tikras iššūkis šiandieninėje milžiniškoje produktų pasiūloje.
Mažos pradinės išlaidos gali greitai būti nusvertos kur kas didesnių techninės priežiūros ir sistemos išlaikymo kaštų ateityje.
Vienas iš didžiausių mūsų konkurencinių pranašumų -  aiški ir skaidri kainodara, apibrėžianti tiek  pradines, tiek eksploatavimo išlaidas nuo pat pradžių aiškiai, be jokių paslėptų mokesčių ar netikėtumų per visą projekto gyvenimo ciklą.
Pavyzdžiui, jei mes neįsitikintume, kad mūsų prietaisai be reikalo nerašo informacijos į SD kortelę, jos gali būti sugadintos labai greitai. Geros SD kortelės nėra pigios - bet jų kaina yra labai maža, palyginti su papildomomis išlaidomis, tokiomis kaip fiziškai pakeisti korteles fiziškai nutolusiose parduotuvėse.
Taigi, prieš Mes rekomenduojame atkreipti dėmesį, ar produktas atitinka šiuos kriterijus: 

Tinka didelio masto diegimams

Prietaisas gali būti tinkamas dirbti trijose arba penkiose parduotuvėse, tačiau kuomet tinklą išplėsite į šimtus, o gal net tūkstančius įrenginių, situacija gali tapti nevaldoma.
Gali būti sunku įdiegti konfigūruoti, atnaujinti, diagnozuoti ir prognozuoti sistemos gedimus.
Įrenginiams gali būti reikalinga specifinė tinklo konfigūracija, kurios įgyvendinimas stambiu masteliu gali būti labai sudėtingas.
Didelis kiekis įrenginių gali sukurti didžiules tinklo apkrovas, jei nenaudojami tinkami spartinimo mechanizmai arba įrenginiai pradėtų didelį kiekį duomenų siųsti vienu metu.
Mūsų sistemoje visos šios potencialios problemos yra apgalvotos ir naudojamos šiuolaikinės technologijos (aprašytos "Software Stack" skiltyje) leidžia išvengti situacijų, kurios gali riboti tinklo plėtrą arba sukelti papildomų nepatogumų.

Atsparumas tinklo ir elektros trukdžiams, atsitiktiniams perkrovimams ir kitiems išoriniams veiksniams

Nesvarbu, kaip bandysite užtikrinti nepertraukiamą tinklo arba elektros tiekimą, jų vis tiek pasitaikys, ypač diegiant sistemą plačiu mastu. Šiandien dauguma interaktyvių ekranų sistemų grotuvų savyje turi visavertę operacinę sistemą - tai reiškia, kad įrenginyje yra talpykla, panaši į paprasto kompiuterio diską.  Visi žinome, kaip svarbu išjungti kompiuterį tinkamai jį paruošus. Tačiau šis reikalavimas taikomas ne tik kompiuteriams, tačiau ir kitiems įrenginiams, kuriuose yra sudėtinga operacinė sistema ir nėra skirta pakankamai pastangų, kad jie būtų atsparūs atsitiktiniams perkrovimams.
Pavyzdžiui, ne visi rinkoje esantys Android įrengimai atsparūs atsitiktiniams išjungimams. Android pirmiausia buvo kurtas įrenginiams su baterija - mobiliesiems telefonams ir planšetėms, kuriuos visada galima tinkamai paruošti išjungimui, iki baterija nuseks žemiau kritinio lygio
Tai aktualu ir kai kuriems Linux operacinės sistemos pagrindu realizuotiems informacijos pateikimo grotuvams.

Diagnostikos įrankiai ir žurnalai

Dauguma sistemų nesuteikia arba suteikia ribotą kiekį apie "digital signage" sistemų veikimą realiuoju laiku. Tokiu atveju užtikrinti, jog įranga veiktų nenutrūkstamai, o rizikos bei kiti veiksniai (pavyzdžiui, pakilusi aplinkos temperatūra) neturėtų neigiamos įtakos sistemos veikimo patikimumui ir ilgaamžiškumui, neįmanoma.

Mūsų sistema perduoda žurnalus iš visų įrenginių į nuotolinį serverį ir suteikia ne tik analizės galimybes, tačiau ir ypatingas stebėsenos funkcijas, kurios praneša apie faktorius, galinčius turėti pasekmių nepriekaištingam sistemos veikimui. Žinoma, tai daug informacijos. Todėl mes naudojame "ElasticSearch" technologiją, kuri yra pajėgi saugoti bei analizuoti informaciją iš neriboto įrenginių skaičiaus vienu metu.

Užtikrintas aptarnavimas

Nepriklausomai, kokia gera yra programinė įranga yra, anksčiau ar vėliau Jums prireiks pagalbos, įžvalgų arba tiesiog patarimo, kaip naudotis informacinių ekranų sistema.
Greitas ir taiklus atsakymas gali būti kritiškai svarbus Jūsų verslui. 
Mes naudojame funkcionalią ir šiuolaikišką pagalbos sistemą, kuri mums suteikia galimybę laiku atsakyti į visas užklausas.  Ar tai būtų naudojimo, konfigūracijos klausimai ar potencialios klaidos - į kiekvieną užklausą reaguojame su didele atsakomybe ir rūpesčiu. Kiekvieno incidento atveju renkame visą įmanomą informaciją stengiamės ImpressBox skaitmeninės reklamos sistemą paversti dar lankstesne, patikimesne ir geresne.

Lankstumas

Šiandien informacinių technologijų srityje realybė tokia, kad programinė įranga gali būti nevystoma tik tuo atveju, jei ji nenaudojama. Tai taip pat galioja interaktyvių ekranų sistemoms bei parduotuvės radijų sprendimams. Gal būt šiandieninis Jūsų poreikis ekranų tinkle rodyti keletą reklaminių kilpų. Tačiau rytoj Jūsų poreikis gali prasiplėsti, ir prireikus atvaizduoti dinaminę informaciją, pamatysite, jog reikia keisti ne tik programinę, bet ir techninę įrangą. .
Net jei jūs ieškote "entry-level" sprendimo. užsitikrinkite, kad sistema turėtų galimybę darniai augti kartu su jūsų poreikiais. Kitaip šiandien sutaupyti keli eurai gali kainuoti tūkstančius eurų papildomų investicijų ateityje, kuomet susidursite su sistemos funkcionalumo ribomis.
Šis apribojimas gali būti tiek faktinio amžiaus žaidėjams skaitmeninių ženklų rinkos.  Tai yra bendros strategijos, skirtos parduoti klientui funkcionalumo licencija, tačiau jei klientų turite kokių specialių pageidavimų, po to, jie yra už milžinišką pinigų kiekis.
ImpressBox sistema yra modulinė ir yra puikus pasirinkimas tiek paprastoms, nesudėtingoms užduotims, tiek ir kompleksiniams, integruotiems, sudėtingiems duomenų perdavimo ir atvaizdavimo sprendimams.
Kadangi ImpressBox sistema veikia ant plačiai naudojamos techninės įrangos, net ir tuo mažai tikėtinu atveju, jei  nuspręstumėte naudoti kitą programinės įrangos sprendimą, turėtumėte laisvę prie jo pereiti nekeičiant techninės įrangos.  Tačiau mes darome viską, būtume geriausi tiek interaktyvių ekranų, tiek parduotuvių radijo sistemų rinkoje ir nuoširdžiai tikimės pranokti Jūsų lūkesčius.

Teiraukitės

Kreipkitės dėl nemokamo ir neįpareigojančio bandomojo laikotarpio!

Siekdami, kad geriau pažintumėte mūsų produktus bei aptarnavimo kokybę, suteiksime Jums nemokamą mėnesio trukmės bandomąjį laikotarpį.

Kadangi kiekvienas projektas su ImpressBox yra unikalus, mes norėtumėme su Jumis susitikti kad:

  • Detaliai išanalizuotumėme Jūsų verslo poreikius;
  • Pristatytumėme šio produkto galimybes;
  • Suteiktume bandomąją įrangą bei prieigas;
  • Pasidalintumėme savo patirtimis ir pristatytumėme sėkmingai įgyvendintus projektus;
  • Pateiktume individualų pasiūlymą pilnam sprendimui.

Užpildykite reikiamus laukus, ir mūsų vadybininkas susisieks su Jumis artimiausiu metu:

Jūsų užklausa išsiųsta!

Mes su Jumis netrukus susisieksime.

ImpressBox 2020 © Visos teisės saugomos.