Quick contact

Skambinkite: +370 601 36912
Kreipkitės el. paštu: uzklausos@impressbox.lt

impressBox

Skaitmeninė reklama ekranuose ir radijas parduotuvėse moderniam verslui

Patikimas, lankstus ir prieinamas sprendimas bet kokiems skaitmeninės reklamos poreikiams

Padidinkite savo pajamas dabar!

Skaitmeninė reklama ekranuose yra vienas iš efektyviausių būdų pritraukti potencialaus kliento dėmesį, pakelti pardavimus arba pagerinti aptarnavimo kokybę dabartiniams klientams.

Anksčiau profesionali techninė įranga kainuodavo daug, reikalaudavo daug pastangų ir darbo diegiant ir palaikant, sunkiai integravosi su išorinėmis sistemomis (tinklalapiais, duomenų bazėmis), buvo sunku sukurti išsiskirianti ir įspūdingą turinį.

Bet ImpressBox tai pakeitė. Vieną kartą ir visiems laikams.

Jums nereikia didelių investicijų ar rimtų įsipareigojimų kad turėtumėte modernią ir išsiskiriančią skaitmeninę reklamą ekranuose savo parduotuvėje. ImpressBox teikiamas kaip paslauga, kada Jums reikia, ir tiek ilgai kiek Jums reikia.

Mes viskuo pasirūpinsime. Reikia ekranų? Jie jau paruošti siuntimui. Reikia kad ekranai stovėtų Jūsų patalpose? Mūsų profesionalūs darbuotojai yra pasiruošę juos pristatyti ir sudiegti. Reikia valdyti ekranų turinį? Tai galite padaryti tiesiog savo interneto naršyklės lange. Reikia išsiskiriančio turinio? Naudokite PowToon, Sparkol VideoScribe, Prezi ar kitą panašų įrankį kad sukurtumėte įspūdingą vaizdo reklamą. Reikia kad įspūdingas turinys būtų padarytas? Mes tai galime padaryti. Tai įskaičiuota premium plane.

Kuo mūsų sprendimas išsiskiria iš kitų?

ImpressBox verslo modelis yra įgyvendinamas dėl šių technologinių pranašumų:

Žemos kainos ir mažai resursų naudojantis grotuvas garantuoja nepriklausomumą Tai mums leidžia rinktis geriausius ekranus esančius pardavime. Nėra jokio pardavėjo užrakto, todėl galime naudoti pačius efektyviausius skaitmeninės reklamos ekranus, siūlomus rinkoje, nesusietus su specifine architektūra ar platforma, kas leidžia suteikti didžiausia pridėtinę vertę vartotojui.
Patikima įranga sumažina palaikymo išlaidas Kaip grotuvą naudojame laiko patikrintą, Jungtinėje Karalystėje gaminamą įrangą, kuri veikia patikimai, ir sumažina palaikymo/priežiūros išlaidas.
Paremta atviro kodo programine įranga Priešingai nei daugelis uždaros programinės įrangos skaitmeninės reklamos grotuvų, mūsų įrenginiai paremti geriausiais atviro kodo bendruomenės programinės įrangos produktais. Tai reiškia kad mes neišleidžiame savo klientų pinigų iš naujo išradinėdami ratą, mes naudojame geriausias praktikas ir taip pat prisidedame prie tokių technologijų kūrimo kaip Django ir Wayland.
Debesų kompiuterija paremtas (Cloud-based) sprendimas garantuoja maksimalų veikimo laiką ir minimalias administravimo išlaidas Dėl to, kad mūsų sprendimas nereikalauja jokio serverio ar kliento diegimo (Jūs tik įvedate įrenginio PIN atvaizduojamą ekrane į debesų sistemą, ir įrenginys iš karto suporuojamas su Jūsų vartotoju), mes galime susikoncentruoti į pridėtinės vertės kūrimą Jūsų verslui, vietoje nuobodaus rankinio darbo.
Šiuolaikinės modernios technologijos leidžia mums dalykus, kurie atrodė neįmanomi anksčiau „Advanced Message Queuing“ protokolas suteikia nenutrūkstančią, įvykiais paremtą abiejų pusių sąveiką tarp mūsų debesų infrastruktūros  ir įrenginių visame pasaulyje, lyg jie būtų vietiniame tinkle, be jokių įkyrių tinklo konfigūravimų. 3G galimybė pašalina tinklo problemas iš esmės.

Veikimo pricipas

Server
Duomenys iš serverio
 

perkeliami į įrenginį

impressBox
Įrenginys
 

atvaizduoja informaciją multimedijos ekranuose

MediaScreens

Nauda

Lankstumas - paprasta, lanksti ir maloni turinio valdymo sistema, leidžianti atnaujinti ekranuose atvaizduojamą turinį bet kuriam Jūsų personalo asmeniui.

Nebrangus diegimas - brangi ir nepatikima įranga kaip kietieji diskai nereikalinga. Prijunkite turimus ekranus naudodami „composite RCA“ arba „HDMI“ jungtis.

Mažos palaikymo išlaidos - informacija atnaujinama internetu. Administruojančiam personalui nereikia keliauti prie kiekvieno ekrano atskirai, lyginant su DVD grotuvais. Tik 5 vatai sunaudojamos elektros energijos.

Įvairiapusiškumas - galima atvaizduoti didelį spektrą vizualinės medijos. Susisiekite su mumis, ir mes jums patarsime kaip šis produktas gali išspręsti Jūsų komunikavimo su klientu iššukius.

Greitesnis ir pigesnis duomenų perdavimas - vaizdo bylos persiunčiamos vieną kartą. Vėliau atnaujinamos tik mažos grojaraščių bylos. Tai leidžia persiųsti „FullHD“ vaizdą per „UMTS/3G“ ryšį!

Platesnė informacijos sklaidaJūsų pristatoma informacija, atvaizduojama ekranuose, bus efektyvesnė ir pasieks daugiau vartotojų. Tai teigiamai paveiks Jūsų pardavimus ir padidins Jūsų prekės ženklo atpažįstamumą.

Paslaugos, kurias mes teikiame

Techninė ir programinė įranga - tik dalis sprendimo, kuriančio realią pridėtinę naudą Jūsų verslui.  Todėl siūlome platų paslaugų spektrą, kuris užtikrins, jok ekranų arba parduotuvės radijų sistema maksimaliai prisidės prie Jūsų verslo augimo.

ImpressBox sistema: techninė ir programinė įranga.

Esant poreikiui galima suteikti tik programinę įrangą (jei Jūs jau turite savo techninę įrangą).

Tačiau kruopščiai atrinkti maitinimo blokai, tinkamas aušinimas, ir nuodugniai ištestuotos „Micro SD“ kortelės yra raktas į stabilų ir patikimą sistemos veikimą.

Mes pasiruošę suteikti pilną sprendimą iš vienų rankų, ir suteikti pilną garantiją (net ir susidėvinčioms dalims kaip „Micro SD“ kortelė!).

Susiekite su mumis kad gautumėte puikų individualų pasiūlymą!

Programinės įrangos palaikymas, kūrimas, integracijos

Mūsų kompanijos kvalifikacija yra programinės įrangos kūrimas. Mes patogiai jaučiamės spręsdami bet kokias programinės įrangos programavimo ar pritaikymo užduotis. Mes esame kompetentingi atlikdami tokias užduotis kaip duomenų struktūrų integracija su Jūsų duomenų šaltiniais ar Linux „kernel“ tvarkyklių kūrimas ir klaidų šalinimas.

Mes pasiruošę ne tik parduoti produktą, bet ir įsitikinti kad jis be priekaištų veiks Jūsų aplinkoje. Mes taip pat Jus noriai pakonsultuosime dėl kiekvieno iškilusio klausimo naudojant mūsų sistemą.

Susisiekite su mumis kad gautumėte individualų pasiūlymą!

Techninės įrangos palaikymas ir kitos vietoje teikiamos paslaugos

Nuo paprasčiausio įrenginio montavimo iki tinklų tvarkymo – mūsų partnerių tinklas yra pasiruošęs pasirūpinti kiekvienu skaitmeninės reklamos tinklo aspektu.

Dėl to kad mūsų techninė įranga yra kruopščiai atrinkta ir patikima mes galime suteikti fiksuotos kainos techninės įrangos palaikymą. Taip, Jūs neišleisite nei vienu centu daugiau nei planavote savo skaitmeninės reklamos projektui.

Susisiekite su mumis kad gautumėtę individualų pasiūlymą ir informaciją apie paslaugų suteikimo galimybę Jūsų vietovėje.

Teiraukitės

Kreipkitės dėl nemokamo ir neįpareigojančio bandomojo laikotarpio!

Siekdami, kad geriau pažintumėte mūsų produktus bei aptarnavimo kokybę, suteiksime Jums nemokamą mėnesio trukmės bandomąjį laikotarpį.

Kadangi kiekvienas projektas su ImpressBox yra unikalus, mes norėtumėme su Jumis susitikti kad:

  • Detaliai išanalizuotumėme Jūsų verslo poreikius;
  • Pristatytumėme šio produkto galimybes;
  • Suteiktume bandomąją įrangą bei prieigas;
  • Pasidalintumėme savo patirtimis ir pristatytumėme sėkmingai įgyvendintus projektus;
  • Pateiktume individualų pasiūlymą pilnam sprendimui.

Užpildykite reikiamus laukus, ir mūsų vadybininkas susisieks su Jumis artimiausiu metu:

Jūsų užklausa išsiųsta!

Mes su Jumis netrukus susisieksime.

ImpressBox 2020 © Visos teisės saugomos.