Industrijos

Mažmeninė prekyba

Atkreipkite klientų dėmesį ir skatinkite prekybą
 

Rodykite naujienas, specialius pasiūlymus ar trumpas akcijas. Planuokite vėlesnį reklamos rodymo laiką su planavimo įrankiu mūsų sistemoje. Valdykite tiek ekranų kiek Jums reikia, visus įrenginius valdysite iš savo biuro.

Daugiau jokių USB atmintinių!

Apgyvendinimas

Galingas įrankis svečių dėmesiui patraukti ir pasiūlymams pateikti
 

Skirtingos zonos, skirtingi poreikiai, tačiau vienas bendras bruožas - patogus ekranų turinio valdymas realiuoju laiku

Ekranų tinklas gali pakeisti ne tik durininką, kuris pasisveikina, bet ir būti sėkmingas pardavimų vadybininkas puikus įrankis skatinti papildomų paslaugų pardavimą jas siūlant neikyriai ir stilingai. Suasmenintas turinys, matomas ekranuose, žymiai padidina svečių prisirišimą ir gerą įspūdį.

Maitinimo įstaigos

Ideali vieta išnaudoti klientų dėmesį
 

Meniu lenta, skelbimai, specialūs pasiūlymai, tiesioginės sporto transliacijos - visa tai galima valdyti su mūsų sistema, realiuoju laiku.

Atkreipti dėmesį, sužadinti apetitą gražiomis maisto nuotraukomis, papasakoti savo istroiją ar parodyti klientų atsiliepimus - tik dalis to, ką galima rodyti ekranuose ir taip išnaudoti klientų, laukiančių maisto, dėmesį.

Išbandykite tai savo versle, mes padėsime.

Kompleksinis ekranų sprendimas

Visi ekranų sprendimai iš vienų rankų
 

Atsisveikinkite su rūpesčiais, susijusiais su skirtingų tiekėjų ekranų valdymu. Mūsų programinis sprendimas unifikuoja skirtingų ekranų tiekėjų sprendimus ir leidžia valdyti turinį vienoje platformoje vieno mygtuko paspaudimu.

Parašykite mums

captcha